Bank bunk – konto bankowe w Holandii

Aplikacja po angielsku 🇬🇧
Rejestracja online
Holenderski numer konta 🇳🇱
Karta Maestro w ofercie
Koszt: € 2,99 / 8.99 miesięcznie
brak potrzeby meldunku
brak potrzeby numer BSN
nowoczesna aplikacja
płatności Google pay / Apple pay
dużo sposobów na dodanie pieniędzy do konta
nowoczesny bank internetowy

Bunq to holenderski bank internetowy oferujący konta dla osób prywatnych, jak i firm od 2015 roku. Bunq posiada licencją bankową wydaną przez Bank Holenderski. Uważam, że jest to numer jeden, jeśli chodzi o banki w Holandii dla obcokrajowców. Po założeniu konta można zamówić kartę Maestro oraz Visa (która przydaje się do płatności w internecie). Jako że jest to bank internetowy, możemy go obsługiwać przez aplikację lub stronę internetową. Aby otworzyć konto, należy mieć adres w Holandii, zakładanie konta jest bardzo szybkie, a na kartę czeka się tylko kilka dni.

Pakiet bunq Easy Bank

Pakiet bunq Easy Bank to najnowszy plan od bunq. Jest on najtańszy i zawiera kilka podstawowych udogodnień, aczkolwiek dla przeciętnej osoby powinny one wystarczyć. W cenie dostajemy holenderskie konto bankowe z jedną kartą. Za każą wypłatę z bankomatu, użytkownik musi zapłacić.

Pakiet bunq Easy Money

Pakiet bunq Easy Money to prawdopodobnie najlepszym pakietem dla osoby prywatnej. Pakiet kosztuje 8,99 EUR miesięcznie i jest całkowicie darmowy przez pierwszy miesiąc. Ponadto konto można w każdej chwili zlikwidować. Konto ma zwykły holenderski numer bankowy zaczynający się od NL… Więc jeśli ktoś potrzebuje otrzymywać pensję w Holandii, jest to bardzo dobry wybór.

Cechy tego konta to:

  • 3 karty bankowe, w których możesz wybrać kartę Debit Mastercard, Bunq Easy Travel Card i Maestro
  • 25 rachunków bankowych, każde z własnym IBAN
  • 10 darmowych wypłat gotówki miesięcznie
  • zapłacić przez Apple Pay i Google Pay
  • wpłacaj do 100 € miesięcznie, aby otrzymać darmowe pieniądze na swoje konto
  • darmowe przelewy SEPA w obrębie Holandii i całej Unii Europejskiej

Karty

Z wyjątkiem karty podróżnej Easy Money (9,99 EUR), większość kart bunq jest bezpłatna. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz potrzebował zamawiać żadnej płatnej karty.

Otwarcie kont bunq

Cały proces jest elektroniczny, nie trzeba się nigdzie udawać. Należy przejść na stronę banku, podać numer telefonu i postępować zgodnie z poleceniami.

Podsumowanie

Bunq to bardzo dobra opcja dla osób poszukujących banku, w którym można otworzyć dużą liczbę rachunków bankowych za stałą kwotę miesięcznie oraz dla osób, które szukają banku z angielskim interfejsem niewymagającego potwierdzenia zameldowania. Otrzymujesz również odsetki (0,27%) na wszystkich swoich kontach, które są wypłacane co miesiąc. Bezpłatna karta kredytowa lub debetowa jest również miłym dodatkiem dla wielu osób.

Do banku
© 2024, By Damian Sowa